ماده ۱. این سیاست‌نامه حفظ حریم خصوصی برای تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط گروه برنامه نویسی هایلی با نام تجاری پایه، شامل وب‌سایت و اپلیکیشن پایه می‌باشد. پایه یک اپلیکیشن برای رژیم‌های غذایی می‌باشد. این اپلیکیشن‌ با هدف بهبود وضعیت تغذیه‌ای، کاهش، افزایش و به طور کلی ثبات وزن در جامعه توسعه یافته‌ است و به کاربران اجازه می‌دهند تا با ثبت‌نام در برنامه و وارد کردن مشخصات فردی خود و میزان فعالیت‌ها، در مسیر حرکت به سمت وزن ایده‌آل گام بردارند.
ماده ۲. قبل از استفاده از برنامه کاربران ملزم به ثبت‌نام می‌باشند. ثبت نام در پایه رایگان است. در قسمت ثبت‌نام بعضی مشخصات شخصی از قبیل نام و نام خانودگی، شماره تلفن، سن و وزن از کاربر پرسیده می‌شود. جمع‌آوری این اطلاعات به پایه اجازه می‌دهد تا دید دقیق‌تری نسبت به کاربران خود داشته باشد تا علاوه بر تعامل راحت‌تر، امکانات مناسب‌تری را برای‌ آن‌ها فراهم کند. پایه این اطلاعات را بدون اجازه‌ی کاربر با هیچ شخص ثالثی در میان نخواهد گذاشت.
ماده ۳. کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر، تلفن‌ها و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن بوده و پایه مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.
ماده ۴. پایه اقدامات امنیتی لازم و مناسبِ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را برای جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز و افشاء یا تخریب اطلاعات شخصی کاربر انجام می‌دهد. پایه اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران را به کارکنان این شرکت می‌دهد اما این افراد با تعهدات محرمانه مواجه هستند و در صورت تخطی از این تعهدات با پیگرد قانونی مواجه خواهند شد. همچنین مطالعات آماری در مورد جامعه‌ی کاربران پایه بدون استفاده از هویت‌ شخصی آن‌ها و کاملاً ناشناس انجام می‌شود.
ماده 5. کاربران پایه می‌توانند با هر بار ورود به برنامه نسبت به تغییر و یا حذف اطلاعات شخصی خود مانند نام کاربری یا رمز عبور اقدام نمایند.
ماده 6. اختلال در سرویس اینترنت یا هر دلیلی که باعث شود فرایند خرید به انجام نرسد باعث از بین رفتن حق کاربر نمي‌شود و در صورتی که مبلغی از حساب کاربر کسر شده باشد از طریق بانک به وی بازپرداخته خواهد شد.
ماده 7. حفاظت از رمز عبور به عهده‌ی کاربر است و پایه مسئولیتی از قبال آن ندارد. کاربران می‌توانند برای بازیابی رمز عبور خود به قسمت «فراموشی رمز عبور» مراجعه کنند.
ماده 8. پایه بر مبنای قوانین جرايم رایانه‌ای متعهد می‌شود با استفاده از تمامی امکانات و منابع خود در جهت حفظ و حراست از اطلاعات شخصی کاربران اقدام نماید. بدیهی است که استفاده‌ی مداوم از برنامه به منزله‌ی تایید شرایط سیاست‌نامه‌ی حفظ حریم خصوصی پایه می‌باشد.
ماده 9. در صورت بارداری و شیردهی و همینطور داشتن بیماری حتما در قسمت توضیحات ذکر کنید.
ماده 10. در صورت داشتن هرگونه ابهام، سوالات خود را به یکی از روش‌های زیر با پایه در میان بگذارید: شماره تماس: 02122697026 ایمیلsupport@epayeh.ir